Każdy projekt zaczyna się od Ciebie. Chcemy sprawić, aby ludzie czuli się dobrze w projektowanych przez nas wnętrzach. To wartość, która wyznacza kierunek naszej pracy.

ID STUDIO to biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektowaniu wnętrz oraz mebli. Działamy w Warszawie od 2006 roku. Realizujemy prywatne, jak i komercyjne projekty. Nasze prace to odbicie naszego sposobu myślenia. Chcemy dzielić się pięknem poprzez jakościowe, przyjazne dla środowiska realizacje. Rozpoczynając projekt skupiamy się całkowicie na potrzebach klienta, a holistyczne podejście do architektury to jedna z naszych głównych wartości.

Katja Sadziak

Właściciel – Architekt wnętrz

Architekt wnętrz oraz założycielka ID Studio. Absolwentka Kingston University w Londynie. Katja jest też członkiem Szwedzkiego Stowarzyszenia Architektów.

Aleksandra Orzechowska

Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, doświadczenie zdobywała także na uczelniach partnerskich - Politecnico di Milano i National Academy of Art w Sofii – oraz podczas staży w zagranicznych biurach projektowych. Uczestniczka programu Young Ambassadors podczas wystawy poświęconej projektowaniu i rzemiosłu „Homo Faber 2018” w Wenecji.

Dorota Zamojska

Absolwentka studiów inżynierskich na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej oraz studiów magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie projektowania oraz tworzenia wizualizacji architektonicznych zdobywa od 2013 roku.

Magdalena Popińska

Magda jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Przed dołączeniem do zespołu IDSTUDIO, zdobywała doświadczenie zawodowe w różnych biurach projektowych w Holandii.

Marcelina Gronowska

Absolwentka Architektury i Urbanistyki na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jeszcze w trakcie studiów współtworzyła dynamicznie rozwijającą się markę mebli. Marcelina zdobywała doświadczenie jako architektka wnętrz, pracując przy projektach realizowanych w Poznaniu oraz w Warszawie.

Taras Polnyuk

Student ostatniego roku studiów inżynierskich na kierunku Architektura na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Autor wyjątkowych wizualizacji architektonicznych.

Znajdź nas na Instagramie @idstudiowarsaw