Każdy projekt zaczyna się od Ciebie. Chcemy sprawić, aby ludzie czuli się dobrze w projektowanych przez nas wnętrzach. To wartość, która wyznacza kierunek naszej pracy.

ID STUDIO to biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektowaniu wnętrz oraz mebli. Działamy w Warszawie od 2006 roku. Realizujemy prywatne, jak i komercyjne projekty. Nasze prace to odbicie naszego sposobu myślenia. Chcemy dzielić się pięknem poprzez jakościowe, przyjazne dla środowiska realizacje. Rozpoczynając projekt skupiamy się całkowicie na potrzebach klienta, a holistyczne podejście do architektury to jedna z naszych głównych wartości.

Katja Sadziak

Właściciel – Architekt wnętrz

Założycielka ID STUDIO. Projektantka wnętrz szwedzkiego pochodzenia, absolwentka London College of Printing and Distributive Trades oraz Kingston University w Londynie, gdzie otrzymała licencjat z Projektowania Wnętrz. Katja jest członkiem Szwedzkiego Stowarzyszenia Architektów.

Katarzyna Król-Borowska

Architekt wnętrz

Architekt wnętrz z tytułem Magistra, który uzyskała na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Współpracuje z ID STUDIO od 2010 roku.

Znajdź nas na Instagramie @idstudiowarsaw