Każdy projekt zaczyna się od Ciebie. Chcemy sprawić, aby ludzie czuli się dobrze w projektowanych przez nas wnętrzach. To wartość, która wyznacza kierunek naszej pracy.

ID STUDIO to biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektowaniu wnętrz oraz mebli. Działamy w Warszawie od 2006 roku. Realizujemy prywatne, jak i komercyjne projekty. Nasze prace to odbicie naszego sposobu myślenia. Chcemy dzielić się pięknem poprzez jakościowe, przyjazne dla środowiska realizacje. Rozpoczynając projekt skupiamy się całkowicie na potrzebach klienta, a holistyczne podejście do architektury to jedna z naszych głównych wartości.

Katja Sadziak

Właściciel – Architekt wnętrz

Architekt wnętrz oraz założycielka ID Studio. Absolwentka Kingston University w Londynie. Katja jest też członkiem Szwedzkiego Stowarzyszenia Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (SAW).

Alicja Jasińska

Absolwentka wydziału architektury na warszawskiej Politechnice. Doświadczenie zdobywała podczas wymiany na uniwersytecie w Mediolanie. Dołączyła do IDSTUDIO w 2022 roku.

Taras Polnyuk

Absolwent studiów inżynierskich na kierunku Architektura na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Autor wyjątkowych wizualizacji architektonicznych.

Wiktoria Wasiak

Absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy przy projektach, zdobywane w różnych biurach projektowych. Poza projektowaniem zajmuje się fotografią, głównie wnętrz jak i architektury. Dołączyła do IDSTUDIO w 2023 roku.

Znajdź nas na Instagramie @idstudiowarsaw