Dom Bliźniaczy Nova Królikarnia

Lokalizacja Warszawa
Rok 2020
Powierzchnia 190m²

Projekt trzypiętrowego domu rodzinnego zlokalizowanego w najnowszej warszawskiej inwestycji Królikarnia to przede wszystkim przestrzeń funkcjonalności, harmonii i spokoju. Design, który służy mieszkańcom - rytmowi ich życia oraz samopoczuciu.

Przestronny, jasny salon zanurzony jest w kolorach szarości oraz lekkiego drewna, które przełamano odważnym odcieniem sof oraz czarnym stolikiem kawowym. Od hallu oddziela go elegancka, przeszklona witryna, tworząca delikatny kontrast z drewnianymi panelami naściennymi. Pokrywają one także zamykane szafki, które wyróżniają duże, geometryczne uchwyty.

Kuchnia otwiera się bezpośrednio na jadalnię - miejsce wspólnych spotkań. Morska zieleń, marmur oraz dębowy fornir połączone zostały w spójną całość umeblowaną według naszego autorskiego projektu. Podłużny stół, wygodne krzesła o szarych obiciach oraz nowoczesny żyrandol to punkt centralny domu, który jednocześnie idealnie wtapia się naturalny, współczesny klimat wnętrza dopełnionego zielenią na zewnątrz.