LIVUP Apartamenty Jagiellońska 36

Lokalizacja Warszawa
Rok 2020
Powierzchnia

Koncept i projekt 83 mieszkań przy Jagiellońskiej 36 to odpowiedź na ideę inwestora, który chciał stworzyć niepowtarzalne apartamenty na wynajem w samym centrum stolicy.

LivUp to butikowa inwestycja, której celem jest tworzenie społeczności i doświadczeń. Firma oferuje wysokiej jakości apartamenty oraz aktywności dla najemców - związane z miejscem i jego historią. Dlatego projekt Jagiellońska 36 to wyjątkowa reinterpretacja każdego z mieszkań o różnych metrażach - od studio po 3-pokojowe przestrzenie.

Stworzyliśmy dwie koncepcje wyjściowe w stylu Classic oraz Modern. Każdy apartament zyskał swój wyjątkowy charakter dzięki starannemu dobraniu kolorów, mebli i akcesoriów. Mieszkania mieszczące się w historycznym budynku wykończone zostały w klasycznym i ponadczasowym stylu. Te zlokalizowane w nowoczesnej części uzupełniliśmy o minimalistyczne, współczesne detale. Niepowtarzalność każdego apartamentu to odbicie kluczowych założeń LivUp, które kładą nacisk na siłę społeczności i różnorodności.

Podczas trwania projektu byliśmy odpowiedzialni za nadzór realizacji konceptu - od weryfikacji rysunków i doboru materiałów aż po umeblowanie i udekorowanie apartamentów.